Showtime

Prezantuesi shqiptar i ngre fustanin modeles duke zbuluar më shumë se sa duhet

01/12/2018 21:17
nga:N S

Prezantuesi shqiptar Ervin Kurti, kësaj radhe ka publikuar një fotografi shumë interesante në Facebook.

Ai shihet teksa ia ka kapur fustanin modeles Lei Kraja, duke ia ngritur atë dhe për pak sa nuk ia zbulon pjesen intime.

Çfarë ndodhi në të vërtetë? Për më shumë pritet ta shihet sonte në emisionin Top Show Magazinë.