Showtime

Prezantoi “Këngën Magjike” së bashku me të, Adrola ka disa fjalë për Arditin

12/10/2019 20:36
nga:N S

Modelja shqiptare Adrola Dushi ishte e përzgjedhur për ta prezantuar festivalin e këngës “Kënga Magjike  2019”, kah Ardit Gjebresë.

Pas përfundimit të festivalit ajo ka pranuar komente të shumta pozitive, e disa fjalë vetë Adrola i ka zgjedhur për t’ia thënë Arditit.

Ajo është shprehur se është mirënjohëse.

“Mirenjohje pa fund per kujdesin dhe dashamiresin qe ke treguar ndaj meje.
Faleminderit qe me dhe mundesine te jem pjese e MAGJISE tende ?? @arditgjebrea“, ka shkruar Adrola pranë një postimi në Instagram.