Lajme

Presidenti Thaçi dhe Enver Hoxhaj nisin festën me nga një gotë raki

12/31/2019 18:36
nga:B. D

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi dhe zëvendëskryeministri në detyrë, Enver Hoxhaj, kanë nisur festën e Vitit të Ri.

Hoxhaj ka publikuar një fotografi me Thacin, me të cilin thotë se kanë cuar gotën e parë për festën e Vitit të Ri.

“Gota e parë e festës së Vitit të Ri 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ me Presidentin dhe mikun tim, Hashim Thaçi URIME 2020! Gezuar”, ka shkruar Hoxhaj në Facebook.

Hoxhaj është zëvendëskryetar i Partisë Demokratike të Kosovës, të cilën e ka udhëhequr Thaçi për 15 vjet.

Gota e parë e festës së Vitit të Ri 2️⃣0️⃣2️⃣0️⃣ me Presidentin dhe mikun tim, Hashim ThaçiURIME 2020! Gezuar 🥂

Publiée par Enver Hoxhaj sur Mardi 31 décembre 2019

09/30/2020 19:10

Hoxhaj: Qeveria ka filluar e lodhët dhe ashtu po vazhdon