Presidenti HashimThaçi reagon ndaj sulmit të ekipit të Gazeta Blic

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka reaguar pas sulmit ndaj gazetarëve të Gazeta Blic, Nebih Maxhuni e Diamant Bajra, si dhe kameramanit, Arsim Rexhepi. Thaçi është shpehur se gazetarët duhet të jenë në gjendje të bëjnë punën e tyre pa frikë ose presion duke thënë tutje se të gjithë së bashku  janë në luftën kundër … Continue reading Presidenti HashimThaçi reagon ndaj sulmit të ekipit të Gazeta Blic