Lajme

Prekëse: Vogëlushi nga Peja ‘ngrin’ nga të ftohtit, kalon natën nën strehën e bredhit

01/11/2019 11:58
nga:A. R.

Mbrëmë në qytetin e Pejës një fëmijë i vogël e ka kaluar natën në të ftohtë.

Në disa fotografi dhe video të publikuara shihet se si një vogëlush është strehuar brenda strehës së bredhit dekorues të vitit të ri që është i vendosur në sheshin e këtij qytetit.

Reshjet e borës nuk janë ndalur që disa sitë në Kosovë duke i dëmtuar më së shumti personat e pastrehë, shkruan GazetaBlic.

Për më shumë shikoni foton dhe videon më poshtë: