Sporti

Prekëse: Lojtari kryesor i Marseille lëndohet në finale, me lot në sy largohet nga fusha

05/16/2018 21:26
nga:Y.K

Ateltico Madrid është duke fituar me rezultat 1-0 , përballë skuadrës franceze Olimpique Marseille në finale të Europa League

Skuadra spanjolle ka kaluar në epërsi në minutën e 21, pasi gol shënoi reprezentuesi francez Antionie Greizamann, shkruan Gazeta Blic

Për veç golit të pranuar skuadra franceze para pak minutave ka humbur edhe lojtarin ma të mirë të tyre për minutat e mbetur.

Dimitri Payet ka pësuar një lëndim dhe është larguar me lot në sy nga stadiumi i Lyonit,

Ish lojtari i West Ham United, tek skuadra franceze është edhe kapiten./Gazeta Blic

01/22/2019 10:16

Haradinaj: investitorët e huaj e kanë partner të përhershëm Qeverinë