Showtime

Me poza provokuese dhe me stil të ri, Baby Gee mahnitë fansat e saj (FOTO)

12/07/2017 15:50
nga:E Sh

Baby Gee është ndër këngëtaret më të reja dhe më në formë të estradës.

Ajo në çdo pozë të saj na mahnitë me pamjen e mrekullueshme që ka.

Me një shikim të tillë dhe me stil të ri të flokëve këngëtarja Gordana Kingji duket mjaft tërheqëse.

Ndryshe, këngëtarja u përfol shumë pas largimit nga labeli ‘On Records’, por që vazhdon të punojë për projekte të reja muzikore.

Kënga e fundit e realizur nga Baby Gee është ‘No Kiss’ në bashkëpunim me Feron me të cilin dyshohej të kishte një lidhje të mundshme./GazetaBlic.

 

 

06/05/2018 10:13

Baby G ‘pozon’ me Justin Bieber thotë se ai kërkoi një foto