Lajme

Postoi foto me armë në Facebook, arrestohet

11/22/2017 11:05
nga:M H

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në fshatin Bukosh në Vushtrri, i cili kishte postuar një foto me armë në Facebook.

“I dyshuari mashkull K/Shqiptar në rrjetin social facebook kishte postuar foto me pistoletë. Njësia policore nga i dyshuari ka konfiskuar pistoletën. Me urdhër të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në raport të policisë.

12/11/2018 16:50

Ajo që shihni në fillim në këtë foto zbulon diçka emocionuese për ju!