Sporti

Ky është grupi B në Kupën e Botës “Rusia 2018”

12/01/2017 16:42
nga:E.A

Është duke u hedhur shorti në Kremlin, të fazës finale të Botërorit “Rusi 2018 për kombëtarët që do të takohen në grupe të këtij evenimenti.

Shorti është hedhur në kryeqytetin e Rusisë, Moska, shkruan Gazeta Blic.

Në grupin B bëjnë pjesë këto shtete:

Portugalia

Spanja

Irani dhe

Maroko

 

 

 

 

 

 

10/15/2018 20:02

Formacionet zyrtare: Spanjë – Angli dhe Islandë-Zvicër