Sporti

Porta e zbrazët, nuk do ta besoni se çfarë bëri Ronaldo (VIDEO)

01/13/2018 17:35
nga:Lorik J

Cristiano Ronaldo po kalon momente të vështira në karrierën e tij.

Cristiano Ronaldo pati disa raste në ndeshjen ndaj Villarreal, por jo dhe fatin të shënojë.

Pak para përfundimit të pjesës së parë, Cristiano u gjet i vetëm rreth pesë metra para portës, por goditjen e tij e priti portieri mysafir.

Rezultati aktual i takimit është 0-0.

12/09/2018 15:23

Formacionet zyrtare: Huesca-Real Madrid