Showtime

Pornostarja myslimane tërqihet nga pornografia

10/12/2017 07:26
nga:N S

Ish-ylli i pornografisë Mia Khalifa pasi është tërhequr nga kjo industri, ka gjetur një punë të re. 24-vjeçares nga Libani iu deshën vetëm tre muaj që të bëhej super e famshme dhe ishte aktorja më e kërkuar në vitin 2016 në filmat për të rritur.

Megjithatë, tanimë ajo ka gjetur një punë të re. Mia ka njoftuar se do të bashkohet me ish-yllin e NBA Gilbert Arenas për të drejtuar një program të përditshëm në kanalin Youtube të revistës “Complex”.

Atë tashmë do ta shohim në rolin e moderatores në emisionin sportiv.
“I jam shumë mirënjohëse revistës dhe Gilbertit për mundësinë që të jem pjesë e saj”, tha Mia.

24-vjeçarja ishte përballur me shumë kritika dhe polemika për faktin se një vajzë nga Lindja e Mesme kishte zgjedhur të merrej me pornografi. Madje terroristët e Shtetit Islamik e kishin kërcënuar se do ta vrisnin.

Edhe në të kaluarën, ish-aktore pornografike pasi janë tërhequr, kanë filluar të angazhohen si moderatore në emisione sportive në Shtetet e Bashkuara.

Rreth një muaj më parë, Mia ka publikua një video me Deshaun Watson, lojtar i futbollit amerikan

 

 

12/07/2017 08:40

Vdes mistershëm pornostraja 23-vjeçare