Cool

Pornostarja e pëson shumë keq, shikoni si e kafshon peshkaqeni gjatë një… (VIDEO)

09/03/2017 20:05
nga:Gazeta Blic

Një pornostare mbeti me 20 qepje në këmbë, pasi një peshkaqen e kafshoi atë përderisa ajo ishte duke filmuar një promo për një kompani.

Molly Cavalli ishte në humor të mirë kur u zhyt në ujë në një kafaz mbrojtës – duke bërë madje edhe kërcim për kamerat.

Por, humori i saj shumë shpejt u zëvendësua me një britmë dhe të qara, kur një peshkaqen e kafshoi atë në këmbë.

Pak sekonda pasi ajo hyn në ujë, Molly dëgjohet duke bërtitur dhe shihet duke e mbajtur këmbën e saj – përderisa peshkaqeni e sulmoi atë.

Duke dalë nga uji, asaj i shihet gjaku duke i rrjedhë nga këmba – duke lënë njolla gjaku në ujë.

12/05/2018 12:28

Shikojeni këtë video, dhe do kaloni një të mërkure duke qeshur!