Lajme

Policia Speciale rrethon lagjen ‘Kalabria’

07/18/2018 20:57
nga:A. R.

Pjesëtarë të shumtë të forcave speciale të Policisë së Kosovës gjenden aktualisht në lagjen “Kalabria” në Prishtinë.

Të armatosur dhe me maska, policët specialë po kryejnë bastisje në lokacione të ndryshme në këtë lagje.

Sipas burimeve të KALLXO.com, operacioni ka të bëjë me arrestimin e disa personave që kërkohen nga INTERPOL-i.

Një qytetar ka dërguar në KALLXO.com video-incizime nga ky operacion dhe fotografi, të cilat mund t’i gjeni më poshtë.

 

 

01/15/2020 22:31

Policia egjiptiane bastis Zyrën e Anadolu Agency në Kajro, arreston 4 punonjës