Lajme

Policia konfirmon aksidentin te rruga “Rexhep Luci”, jep detaje

05/17/2018 15:41
nga:D.I

Zëdhënësja e Policisë së Kosovës, Flora Ahmeti ka thënë se në rrugën “Rexhep Luci”, në Prishtinë është goditur një këmbësore femër, raporton Gazeta Blic.

Ahmeti ka thënë aksidenti ka ndodhur rreth orës 15:00, ndërsa në vendin e ngjarjes kanë dalë ekipet policore.

“Një këmbësore femër është goditur nga një automjet në rrugën “Rexhep Luci” në Prishtinë rreth orës 15:00. Njësitet Policore kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe janë duke u marrë me rastin”, ka deklaruar ajo për “Gazeta Blic”.

 

Goditet një femër në Prishtinë, në afërsi të stacionit të Policisë

 

10/20/2018 21:04

Këto janë dy versionet që dha Policia e Kosovës për djalin e Shpend Maxhunit