Lajme

Policia e Kosovës nuk e respekton kufizimin e shpejtësisë, ia “shkelë” 120km/h rrugës ku lejohet vetëm 80km/h! (VIDEO)

10/10/2017 16:58
nga:Gazeta Blic

Një automjet i Policisë së Kosovës është filmuar gjatë ditës së sotme duke mos e respektuar kufizimin e shpejtësisë në magjistralen Prishtinë – Mitrovicë.

Vetura që po lëvizte prapa automjetit të policisë ka regjistruar shpejtësinë në 120 kilometra në orë, për derisa në tabelë shpejtësia ishte e kufizuar në 80 kilometra në orë, shkruan GazetaBlic.com

Ky nuk është rasti i parë ku Policia e Kosovës është zënë duke mos respektuar ligjin.

Më poshtë mund të shihni pamje nga kjo ngjarje:

07/19/2018 15:45

Prifti bëhet hit me deklaratën e tij, ai thotë se ferri nuk ekziston dhe feja është biznes