Lajme

Policia e Kosovës njofton se është zhdukur një vajzë

02/13/2018 10:02
nga:M H

Në Gjakovë, babai ka raportuar dje në polici në ora 12:45 se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe ende nuk është kthyer.

“Ankuesi mashkull K/Shqiptar, ka informuar se vajza e tij ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet vendndodhja e saj”, thuhet në raportin e Policisë.

Njësitë policore thuhet të jenë duke kryer hetime lidhur me rastin.

02/16/2019 23:51

Gattuso: Ndeshje e madhe, por kemi qenë me fat