Cool

Polici i Kosovës i afërt me fëmijët, shikoni si ju bën çejfin (Video)

04/11/2018 18:45
nga:Gazeta Blic

Një video e rrallë e postuar para disa kohe ka si protagonist disa fëmijë dhe një polic të Policisë së Kosovës.

Në shumë vende të botës mund të shohim afërsinë e njerzve që mbajnë ligjin me fëmijët apo me të tjerë, por as ne në Kosovës nuk mund të ankohemi.

Dëshmi për këtë afërsi me fëmijët dhe dashuri e jep edhe video në vijim ku shihet një Polic i Kosovës teksa i shtrëngon dorën me disa fëmijë.

Për më shumë shihni videon në vijim:

03/21/2019 23:59

Argjentinë-Venezuelë, lajm i madh për tifozët e Messit