Showtime

“Po ta bëj hallall” kënga më e re nga Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi

05/23/2020 15:22
nga:L I

Dy artistë të njohur dhe të dashur përpublikun Engjëllusha Salihu edhe Afrim Muqiqi sapo publikuan projektin e tyre muzikor.

“Po ta boj hallall”, titullohet kënga e artistëve, të cilën publikuan me videoklip.

Kënga ka një temë mjaft emocionuese, ku trajton ndarjen e babait dhe bijës, pas martesës së vajzës.

Kujtojmë se, “Po ta boj hallall” është bashkëpunimi i parë i Engjëllushes dhe Afrimit.