Lajme

Plas sherri në një studio televizive – dy serbë gati bëhen copa për Kosovën

04/28/2019 21:32
nga:A. R.

Dy panelistë një studio televizive serbe nuk kanë arritur ta këmbejnë pothuajse asnjë fjalë gjatë një debati për Kosovën.

Ata, në studion e Balkan info, një produksion televiziv i pavarur serb, ku shpesh debatohen tema për Kosovën, e kanë quajtur njëri-tjetrin tradhtarë, duke mos i kursyer fyerjet për njëri-tjetrin e madje edhe duke u përplasur fizikisht.

Rrahjen mes tyre e ka ndalë moderatori dhe personat tjerë prapa kamerave. Dy ‘debatuesit’ nuk janë figura aq të njohura publike. /Express/