Lajme

Plagosi veten dhe vrau nipin gjatë të shtënave festive (VIDEO)

04/14/2018 20:55
nga:M H

Një 14 vjeçar mbeti i vdekur sot, pasi u qëllua aksidentalisht me revole në shtëpinë e tij në Mushtisht të Suharekës, njofton Klan Kosova.

Dorasi është axha i tij i cili u vetëplagos me të njëjtin plumb, gjatë të shtënave festive për fejesën e një familjari.

 

10/16/2018 16:58

Mësohet identiteti i personave të përfshirë në incidentin e mbrëmshëm në Prishtinë, njëri nga ta është i afërm i Enver Sekiraqës!