Showtime

Plagoset rëndë reperi i njohur

11/12/2019 09:16
nga:Albina Koca

Reperi Lil Reese është plagosur rëndë.

26 vjeçari u qëllua në qafë të hënën pasdite, 40 minuta jashtë Chicagos.

Policët janë duke hetuar rastin ndërsa Reese është i shtruar në spital në gjendje kritike.

Në vendin e ngjarjes gjetën një makinë me gjak të freskët në karrigen e shoferit dhe në tokën ngjitur me derën e shoferit raportoi policia.

Nuk dihet ende çfarë ka ndodhur saktësisht.

04/03/2020 23:05

Reperi i famshëm rezulton pozitiv me koronavirus në burg