Sporti

Pique si sulmues, niset nga mesfusha dhe shënon gol

11/29/2017 20:53
nga:Y.K

Barcelona është duke  fituar 3-0 përballë Real Murcia

Golin e dytë për skuadrën katalonase e ka shënuar mbrojtësi Gerrard Pique në minutën e 55, të takimit shkruan Gazeta Blic

Ndërkohë golin e tretë e ka shënuar Vidal.

02/22/2018 16:39

Ky është klubi i vetëm anglez i cili e ka mposhtur Barcelonën në “Camp Nou”