Showtime

Pini pak ujë para se ta shihni Françeskën! Gjoksi i saj ‘eksplodues’!

01/12/2018 15:43
nga:N S

Modelja e njohur Fanqeska Jace e cila në çdo paraqitje i çmend të gjithë me pamjen e saj, ajo cilësohet si njëra nder femrat me joshëse të estradës tonë, shkruan Gazeta Blic. 

Franceska shumë shpesh poston fotografi të ndryshme dhe që ajo pëlqehen shumë nga ndjekësit e saj.

Françeska njihet për format e saj seksi ndaj dhe nuk ngurron që ta ekspozojë sa herë që mundet me fotografi gjithnjë e më të nxehta.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi ku a jo ka të veshur një fustan të gjatë me ngjyrë të të zezë me një shkëlqim të ngjyrës jeshile.

Por se çka bie në sy është gjoksi i saj bombastik:

 

04/06/2018 18:21

A ju kujtohet ‘Françeska’ tek seria ‘Për ty’? Shikoni si duket ajo sot!