Cool

Peshon vetëm 16 kg, 20 vjeçarja rrëfen: “Gjyshja më ngordhi urie”

02/13/2018 21:21
nga:Fatjona Mani

Një japoneze ka shpërndarë disa foto shokuese të vetat ku i duken vetëm kockat pasi është mbajtur nën tutelë për vite të tëra nga vetë gjyshja e saj.

Në një seri postimesh në Twitter, ajo tregon se si gjyshja ka refuzuar ta ushqejë dhe abuzonte fizikisht nëse e gjente duke ngrënë.

Këto foto janë shkrepur pasi ajo arriti të shpëtonte nga gjyshja dhe të kalonte nën kujdesin e mjekëve në një spital në Japoni.

Edhe pse 20 vjeçe ajo peshon vetëm 16.8 kg, ku tanimë i kanë mbetur vetëm kockat dhe brinjët. Për 10 vite ajo ka qëndruar nën tutelën e gjyshes, duke

Në postimet e saj ajo këshillon personat që vuajnë nga abuzime të ngjashme ose çrregullime të të ngrënit mos të presin por të kërkojnë ndihmë para se të jetë shumë vonë.

02/19/2019 17:55

ZYRTARE: Juventusi konfirmon shitjen e lojtarit premtues