Showtime

Përveq Taynës, kjo është këngëtarja tjetër që Endriti e ndjek në rrjetet sociale

01/14/2021 13:45
nga:G C

Djali i ish presidentit të Kosovës, Endrit Thaçi, vazhdon të jetë më i kursyer kur bëhet fjalë te ndjekja e femrave në Instagram.

Mirëpo, përveç qytetarëve të vendit ai ndjek edhe fytyra publike, por ajo çka mori vëmendjen është ndjekja e këngëtarës shqiptare Leonora Jakupit, shkruan GazetaBlic.

Përndryshe, Tayna deri më tash kishte qenë artistja e vetmë që djali i ish presidentit e ndjekte në rrjetet sociale.

Kujtojmë se, shumë herë u aludua për një lidhje të mundshme mes Endritit dhe modeles nga Shqipëria, Kejvina Kthella./GazetaBlic/