Cool

Përton të merret me fëmijën e saj, lidh me litar luhatësen e të birit dhe e tërheq nga kati i katërt i apartamentit

02/26/2020 07:56
nga:N S

Një video e ngarkuar së fundmi në rrjetet sociale ka ngjallur reagime të shumta nga prindërit, kryesisht negative.

Në pamjet në fjalë, nëna shihet duke lidhur një litar nga dritarja e apartamentit për tek luhatësja në ambientin e jashtëm për tek luhatësja ku po argëtonte fëmijën e saj.

Arsyetimi i nënës prapa këtij veprimi thuhet të jetë se “ajo ishte e zënë me punët e shtëpisë”.

Ngjarja mësohet të ketë ndodhur diku në Rusi.

Ndiqeni videon për ta parë momentin e lartpërmendur.