Cool

Person kaq të guximshëm vështirë të gjeni, çfarë bën ai me gjarpërinjtë është çmenduri

09/21/2018 15:51
nga:A. R.

Disa persona nuk kanë aspak frikë nga gjarpërinjtë, madje ata kanë edhe guximin të argëtohen me ta, shkruan ‘Gazeta Blic’.

Në një video e cila është shpërndarë në rrjetet sociale, një person ka mbledhur disa gjarpërinj dhe të gjithë i ka vendosur në një thasë.

Ai për një moment, vendos t’i lirojë gjarpërinjtë, ai i prek të gjithë dhe luan me ta.

Persona me guxim të tillë, janë të rrallë./Gazeta Blic./

Shihni videon dhe vlerësoni  këto pamje:

 

 

 

Man releases rescued snakes back into wild

Just releasing a few snakes back into the wild… ??

Publiée par VT sur Vendredi 21 septembre 2018