Sporti

Përsëri ai, gjithnjë ai! Benzema shënon golin e parë në takimin Real Madrid – Valladolid

08/24/2019 20:42
nga:M K

U deshë të pritej minuta e 82-të e takimit për ta parë golin e parë.

Mysafirët u mbrojtën mirë gjatë gjithë duelit, por një hapësirë e vogël për Benzeman dhe mund të kushtojë shumë, shkruan GazetaBlic.

Francezi ka realizuar për ta dërguar në avantazh skuadrën e tij.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat deri në fund, tanimë kur kanë mbetur më pak se dhjetë minuta deri në fund.

Më poshtë edhe goli i para pak çasteve:

VIDEO

/GazetaBlic/

05/15/2020 23:15

Manchester City – Real Madrid zhvillohet me 7 Gusht?