Showtime

Përrallore festa e ditëlindjes së vajzës së Emina Çunmulaj (Foto)

03/28/2018 18:19
nga:L I

Emina Çunmulaj ka vite që jeton në Amerikë, shkruan GazetaBlic.

Ajo tashmë është e martuar dhe ka një vajzë të quajtur Ella.

© Emina Cunmulaj [Instagram]

Dita e djeshme ishte festë në familjen e saj, pasi Ella Faria festoi ditëlindjen e saj të dytë.

© Emina Cunmulaj [Instagram]

E padyshim, duke qenë familja e saj bëjnë një jetë mjaft luksoze, nuk kishte se si të ishte ndryshe dhe festa e ditëlindjes për vajzën e tyre.

Një festë e organizuar deri në detaj, e ideuaar si në filmin “Frozen” ku Ella ishte Elsa, e që po dukej mjaft e lumtur.

Është Emina ajo që ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram, fotografi brenda festës së ditëlindjes së Ellas./GazetaBlic

© Emina Cunmulaj [Instagram]
© Emina Cunmulaj [Instagram]