Cool

Përleshja e pazakontë mes elefantit dhe patës së zemëruar (Video)

08/07/2017 20:07
nga:Gazeta Blic

Vizitorët e një kopshti zoologjik në Utah të Shteteve të Bashkuara, kanë parë përleshjen e pazakontë mes dy gjallesave krejtësisht të kundërta.

Elefanti i ri në moshë, ka ndjekur një patë dhe i ka hedhur ujë, por shpeza nuk është frikësuar, transmeton Telegrafi.

Madje, është inatosur me kafshën gjigante dhe ka nisur ta sulmojë, derisa e ka zmbrapsur.

“Guximi dhe këmbëngulësia bëjnë gjithçka të mundur”, është një nga komentet e shumta për këtë rast.

07/19/2018 15:45

Prifti bëhet hit me deklaratën e tij, ai thotë se ferri nuk ekziston dhe feja është biznes