Cool

Përleshen burri dhe gruaja, ia largon bikinit përgjatë dyluftimit

09/28/2020 22:32
nga:N S

Përleshje të këtilla rrallëherë shihni.

Një video e çuditshme tregon një zënkë ndërmjet një gruaje dhe një burri, i cili përgjatë përleshjes fizike ia largon bikinit e sipërme.

Në klip, të filmuar në Rio de Janiero të Brazilit një grup vajzash bënin “twerk” dhe qeshnin teksa qëndronin në ulësen e pasme të një makine të hapur, shkruan Daily Star, transmeton lajmi.net.

Këto pamje duket se nuk i pëlqyen dikuj që po darkonte në restaurant, duke bërë që të hedhë shishe uje ndaj grave dhe duke i ofenduar ato.

Më pas, gruaja që po bënte “twerk” i kthehet që ta sulmojë gruan tjetër që e hodhi me shishe me ujë. Kjo lind një zënkë më të madhe, duke detyruar gruan e sulmuar t’i vërsulet sulmueses dhe t’ia largojë bikinit e sipërme.

Për ta parë videon e plotë, klikoni KËTU

08/19/2020 10:23

IPK del me konstatim për përleshjen në Ferizaj, thotë se policët nuk tejkaluan kompetencat e tyre