Sporti

Perisic shënon gol fantastik, ngrit në këmbë “San Siron”

04/20/2019 21:57
nga:Ideal

Vjen goli i dytë në takimin Inter-Roma.

Golin e dytë dhe të barazimit për skuadrën e Interit e ka shënuar, Perisic në minutën e 61′ të takimit, shkruan GazetaBlic.

Rezultati aktual i takimit është 1:1.

Golin mund ta shikoni në video:

VIDEO

Ndërkaq ne do t’ju raportojmë për çdo risi nga ky takim në kohë reale.

/GazetaBlic/