Cool

Përgjigja e këtij personi po bën xhiron e botës

10/13/2017 15:51
nga:F.B

Një burrë i cili po i plotësonte disa letra lotarie, po bënë gjiron e botës me përgjigjen interesante që ka dhënë, shkruan GazetaBlic.

I pyetur nga një gazetare se çka do të bënte me të gjitha paratë që do t’i fitonte, ai ka thënë se do të i harxhonte në prostituta dhe në kokainë.

Gazetarja e cila ishte e lidhur drejtpërdrejt e ka marrë si shumë qesharake përgjigjen e tij e madje ka shtuar se nuk e priste një diçka të tillë. / © GazetaBlic /

Kjo është video: