Uncategorized

Përfundon pjesa e parë në ndeshjen Brescia – Milan

01/24/2020 21:40
nga:Mergim Rreci

Ka përfunduar pjesa e parë në Brescia.

Në ndeshjen që po zhvillohet atje, Brescia dhe AC Milan, po luajnë pa gola në pjesën e parë, shkruan Gazeta Blic.

Pjesa e parë ishte shumë atraktive me shumë raste nga të dyja ekipet, ku vlenë të cekët rasti i humbur nga Ibrahimovic, i cili gaboi shumë afër portës.

Mbetet të shihet se cili do të jetë rezultati pas 45 minutave të dytë.

Gazeta Blic, do të ju mbajë të informuar në vazhdimësi për rezultatin e kësaj ndeshje.