Sporti

Përfundon pjesa e parë e takimit “Kosovë – Britani e Madhe”, mësoni rezultatin

08/07/2019 21:21
nga:M K

Ka përfunduar para pak çastesh pjesa e parë e duelit Kosovë-Britani e Madhe.

20-të minutëshi i parë duelit të vlefshëm për rrethin e tretë kualifikues për EURO 2021, u mbyll me epërsinë e mysafirëve, 27-28.

Çereku i parë u mbyll 10-15 në favor të mysafirëve, megjithatë djelmoshat tanë ishin më konkretë në çerekun e dytë, me ç’rast edhe ngushtuan epërsinë.

Ndërkaq, për ju që në një mënyrë apo tjetrën nuk mund ta përcjellni ndeshjen përmes ekraneve, atë mund ta ndiqni në linkun e mëposhtëm.

Kujtojmë se ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual sa i përket këtij dueli dhe jo vetëm.

/GazetaBlic/

06/28/2020 16:04

Serbët festojnë betejën e humbur të Kosovës