Sporti

Përfundon ndeshja Real Madrid – Numancia me rezultat të papritur

01/10/2018 23:21
nga:Y.K

Real Madrid dhe Numancia kanë luajtur 2-2 në kuadër të Copa del Rey, shkrua Gazeta Blic

Në këtë takim të dy golat për Real Madrid janë shënuar nga Lucas Vasquez e po ashtu dy gola për skuadrën e tij ka shënuar edhe Guillermo, shkruan Gazeta Blic

Real Madrid është kualifikuar tutje pasi ka shënuar fitore 0-3 në ndeshjen e parë./Gazeta Blic

12/09/2018 15:23

Formacionet zyrtare: Huesca-Real Madrid