Sporti

Përfundon dueli në “Camp Nou”, Barcelona e mposht Real Sociedadin

04/20/2019 22:44
nga:Ideal

Pak çaste më herët ka përfunduar takimin ndërmjet Barcelonës dhe Real Sociedadit.

Barcelona arriti që me shumë mund ta mposht skuadrën e Real Sociedadit me rezultat përfundimtar në 2:1, shkruan GazetaBlic.

Për golat u përkujdesen Lenglet dhe Alba, ndërkaq golin e vetëm për skuadrën e Sociedadit e shënoi Janimi.

Pas kësaj paraqitje të mirë të Barcelonës kemi edhe luhatjet në tabelën e La Ligas:

/GazetaBlic/