Showtime

Përfundimisht zbulohet Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj janë bashkë (FOTO)

12/24/2017 22:59
nga:E Sh

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi duket se jane në ditët më të mira të tyre. Ata jane duke i kaluar festat e fundvitit në ambiente romantike, dhe nuk po hezitojnë t’i bëjnë ato publike.

Përderisa deri më tash lidhja e tyre ka qenë enigmë, kjo është zbuluar përfundimisht sonte ku Genc Prelvukaj ka postuar dy foto dhe shumë qartë vërehet që është Eni në bazë të tatoos në dorë.

Shikoni këtë foto që Genci e ka bërë publike në InstaStory:

09/22/2018 18:46

Eni Koçi, çfarë loçke!