Lajme

Përfshihet nga zjarri një objekt në Istog

03/31/2019 19:28
nga:A. R.

Një objekt është kapluar nga zjarri në komunën e Istogut.

Zjarri ka përfshirë edhe disa objekte që ishin afër, njofton Klan Kosova.

Lexuesit  kanë dërguar fotografitë e vendit të ngjarjes ku shihet se Policia dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Policia ende nuk ka dhënë detaje për këtë rast dhe nuk dihet nëse ka të lënduar.

 

02/06/2020 11:03

Gjendje e rëndë në Istog pas stuhisë së fuqishme