Lajme

Përderisa deputetët debatojnë në Kuvend, ja çfarë po bon Labinot Tahiri (FOTO)

10/02/2017 13:00
nga:D.I

Në Kuvendin e Kosovës janë duke u zhvilluar debate të njëpasnjëshme mes deputetëve.

Disa prej tyre kanë kaluar edhe në personale dhe akuza të forta. E në gjithë këtë mes, deputeti i AKR-së Labinot Tahiri, duke se është shumë i relaksuar.

Madje, Tahiri ka gjetur kohë edhe për t’i ngritur dy gishta për objektivin e “Zërit”.

06/19/2018 11:25

Labinot Tahiri thotë se nuk do rritje të pagës