Sporti

Përballjet gjigante që mund t’i sjellë shorti i Ligës së Kampionëve

03/15/2019 09:18
nga:M K

Sot me fillim nga ora 12:00 në Nyon të Zvicrës hidhet shorti për fazën çerkefinale të Ligës së Kampionëve.

Ekipe si Barcelona, Liverpool e Manchester City që llogariten si favoritë kryesor do ta mësojnë kundërshtarin e tyre, shkruan GazetaBlic.

Gjithsesi, duke marrë parsysh faktin se janë disa skuadra të mëdha, ndërsa shorti mund të na sjellë përballje të jashtëzakonshme.

Më interesante padyshim se do të ishte një ndeshje mes Manchester Cityt dhe Barcelonës, apo njërës prej këtyre dy skuadrave.

Gjithsesi, mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat nga ora 12:00, kurse ne do t’iu raportojmë për çdo ndryshim eventual.

/GazetaBlic/

05/25/2019 11:55

Pritjet nga Takimi i Parisit sipas Belul Beqajt