Showtime

Për të pasme dhe gjoks, Shkendës s’ka kush ia kalon (FOTO)

02/28/2018 21:13
nga:A. R.

E njohur për të gjithë ne për format trupore bombastike ndonëse më pak për veprimtarinë, shkruan Gazeta Blic.

Është fjala për bukuroshen nga Gjilani, Shkenda Dubova e cila ju mahnitë me fizikun e saj atraktiv, e që vazhdimisht ushtron për të pasur në formë linjat e tilla.

Ajo ka kohë që nuk ka publikuar ndonjë projekt të ri, por ka mënyra të tjera për ti mbajtur fansat aktiv madje duke u komentuar për çdo imazh të saj. Nuk janë të pakta rastet kur këngëtarja Dubova publikon ndonjë fotografi provokuese, me ç’rast bën për vete shumicën prej ndjekësve që ka.

Më poshtë “Gazeta Blic”, ju sjellë disa fotografi ku ekspozon me të madhe gjoksin dhe të pasmet e cila nuk lë vend për të komentuar.

Shkenda Dubova

???

A post shared by "Qender Dobesimi" (@shkendadubova) on

01/04/2020 23:33

Irani nxjerr pamjet e rënda të vrasjes së gjeneralit/ Në dorën e djegur duket vetëm unaza, ja çfarë ju gjet në xhep (FOTO)