Showtime

“Për një orë dilni nga konvikti” – Robert Berisha bie pre i “1 prillit”

04/01/2020 14:28
nga:L I

Ka afro dy javë që Robert Berisha ndodhet në karantinë në konviktin nr. 8, shkruan GazetaBlic.

Por duke qenë sot “Dita e Gënjeshtrave”, 1 prilli, një nga miqt e tij ka vendosur që të tallet me të.

Madje Roberti bie pre e kësaj gënjeshtre ku atij i thuhet t’i bëj gati rrobat se pas një ore do të lirohet.

Robert Berisha së bashku me menaxherin e Taynës,Rinor Hykollin u vendosën në karantinë pasi ata u kthyen nga Amerika.

Në fillim Roberti u shpreh i nervozuar me këtë vendim, por sa kalonin ditët ai tregoi se po e shijonte dhe se nuk donte të rrezikonte askënd.

/GazetaBlic