Showtime

Për katër ditë Kida kap milionëshin!

02/26/2018 16:29
nga:A. R.

Orhidea Latifi apo siç njihet për publikun Kida ka pak ditë që ka lansuar projektin e saj më të ri, shkruan Gazeta Blic.

Edhe kjo këngë është pritur mjaft mirë nga publiku dhe fansat e saj, ku për katër ditë kap një milionëshin e klikimeve në kanalin Youtube. “Ti”, titullohet kënga me një tekst shumë unik që po dëgjohet tejet mase.

https://www.instagram.com/p/Bfn_jO4jTVr/?hl=en&taken-by=kida

Kida, shquhet për zërin e mrekullueshëm dhe stilin e veçantë që e shohim në çdo videoklip të saj me kreacione të llojllojshme. /GazetaBlic./

09/08/2020 12:24

Kida me një pozë të ‘nxehtë’ nga pushimet