Showtime

Pendohet Bleona? Mbulohet dhe shkon në xhami, fjalët e saj iu befasojnë

01/21/2018 17:53
nga:M H

Pas një “pauze” të shkurtër nga përforimi i rrjeteve sociale, ajo është aktivizuar përsëri.

Në llogarinë e saj në Instagram, Bleona së fundi ka bërë të ditur që ka udhëtuar në Emiratet Arabe.

 

Imazhet e fundit që ajo ka postuar në rrjete sociale, shfaqin këngëtaren si rrallëherë në xhami, duke bërë lutje drejtuar Zotit.

 

Me mbulesë në kokë dhe e ulur në sexhde, këngëtarja i ka drejtuar lutje të sinqerta Perëndisë dhe njëherësh falënderim për gjithçka që ka dhe për atë që është tani.

 

02/19/2019 16:56

Motrat Mustafa e Shyhrete Behluli në zi, ndërron jetë një person shumë i dashur i tyre