Sporti

Penallti për Spanjën, përsëri gjuan Ramos, ja ku përfundoi topi kësaj radhe (VIDEO)

11/14/2017 21:05
nga:Y.K

Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen miqësore e cila është duke u luajtur në mes të Spanjës dhe Rusisë.

Zhirkov ka barazuar në minutën e 53 për Rusinë por vetëm dy minuta më vonë mbrojtësi Ramos ka shënuar edhe golin e dytë personal nga pika e bardh në këtë takim, shkruan Gazeta Blic

Ja golat e tyre

11/14/2017 20:46

Lojtari rus e “bombardon” portën e David De Geas, komentatori i Rusisë gëzohet sikur ta fitonin botërorin (VIDEO)