Sporti

Penallti për Prishtinën, mësoni ku shkoi topi

06/27/2019 21:13
nga:M K

Prishtina ka kaluar në epërsi ndaj St Joseph’s.

Armend Dallku ka realizuar në minutën e 26-të të takimit, shkruan GazetaBlic.

Kapiteni i bardhë e kaltërve e ka konvertuar në gol penalltinë e fituar nga Alban Shillova, që i parapriu një kundërsulm i rrezikshëm.

Minuta e 28-të, Prishtina një, St Joseph’s zero.

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim, kurse ne do t’iu raportojmë për çdo ndryshim eventual nga ky duel dhe jo vetëm.

/GazetaBlic/

12/09/2019 09:22

Komuna e Prishtinës ka një njoftim të rëndësishëm për qytetarët që lëvizin në rrugën “Nazim Gafurri”