Sporti

Penallti në takimin Manchester United – West Brom

11/21/2020 22:18
nga:M K

Manchester United ka kaluar në epërsi përballë West Bromit.

Bruno Fernandes shënoi nga pika e bardhë e përsëritur, pasi dështoi herën e parë, por që gjyqtari e cilësoi si jo të rregullt, për shkak të lëvizjes së portierit për ta kaluar vijën para kohe, përcjell GazetaBlic.

Në atë të përsëritur, portugezi ishte i saktë, për ta zhbllokuar kështu takimin që po luhet në “Teatrin e Ëndrrave”.

60′ Manchester United – West Brom 1-0

Më poshtë edhe goli:

VIDEO

/GazetaBlic/

01/20/2021 23:08

Manchester United fiton dhe rikthehet në krye