Sporti

Penallti në minutën e katërt në takimin Çeki – Angli

10/11/2019 20:52
nga:M K

Minuta e katërt dhe Anglia kalon në epërsi.

Anglia ka kaluar në epërsi ndaj Çekisë, pas konvertimit në gol të penalltisë nga Harry Kane, shkruan GazetaBlic.

Penalltinë e fitoi Sterling, i cili u pengua nga njëri prej mbrojtësve çek.

7′ Çekia – Anglia 0-1

Mbetet të shihet sesi do të rrjedhin gjërat në vazhdim, derisa ne do t’iu raportojmë në kohë reale për çdo ndryshim eventual.

VIDEO

/GazetaBlic/

11/17/2019 16:43

Formacionet zyrtare: Kosovë – Angli