Sporti

Penallti në minutën e 90’të në duelin Bologna – Inter

11/02/2019 19:52
nga:M K

Është akorduar penallti në minutën e 90’të në duelin Bologna-Inter.

Skuadra mysafire e ka shfrytëzuar në maksimum këtë mundësi duke realizuar për 1-2, shkruan GazetaBlic.

Romelu Lukaku konvertoi në gol këtë 11-metërsh, me një saktësi brilante. Tashmë gjyqtari ka dhënë shenjë për përfundimin e ndeshjes dhe tri pikë tejet të mëdha fiton armata e Contes, që përkohësisht kalon në vendin e parë.

Më poshtë edhe goli, derisa për çdo rast pritet edhe përfundimi.

VIDEO

/GazetaBlic/

02/07/2020 22:55

Notat e futbollistëve: Roma – Bologna